+90 212 501 40 30
info@sattech.com.tr
7/24 Hizmetinizdeyiz.
sattech_hakkinda

Kariyer

SATTECH, çalışanlarıyla birlikte müşterilerinden aldığı güven sayesinde daima bir numarayı ilke edinmiştir. Müşterilerimizin beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Sadece satış aşamasında değil satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

SATTECH’in çalışanlarından beklentisi bu amacı kendi öz varlığı gibi benimsemeleri ve bu doğrultuda yıllardır gelen başarının üzerine yeni taşlar konulmasıdır. Çalışanlar, her ortamda Sattech’i temsil edecekleri için bunun bilincinde olmalı ve bu yönde hareket etmelidir. Bu amaç için şirketimiz tüm çalışanlarına en iyi imkanları sunmaktadır.

Çalışma Hayatı

Çalışanlarına Özgüven Verir

SATTECH’de çalışmak öncelikle sektörün lider teknoloji firmasında çalışmayı kazandırır. Bu kazanımın çalışanlarına getirdiği özgüven sayesinde kişilerin müşterilerimiz ile olan ilişkileri en üst düzeye ulaşır. Firmamız; çalışanları, tedarikçileri ve müşterileriyle birlikte geniş ve uyumlu bir ailedir.

Uluslar Arası Deneyim İmkanı Sağlar

SATTECH,başta Avrupa olmak üzere, Orta Doğu ve Afrika ülkeleri olmak üzere ihracatlarını yaklaşık 20 ülkeye gerçekleştirir. Bu sayede çalışanlarına uluslar arası deneyimler de yaşatmaktadır.

Geniş Bir Alanda DeneyimSATTECH, sektöründeki lider teknoloji markası olması sebebiyle yan sektörlerin en büyük firmalarıyla çalışmaktadır. Bu sayede çalışanlar geniş bir müşteri portföyü ile çalışarak tüm ekonomi ile irtibatlı olurlar. Bu da çalışanların vizyonunu genişletmektedir.

KARİYER GELİŞİMİ

SATTECH, çalışanlarının bilgi birikiminin artırılmasına önem vermektedir. Şirket içi ve eğitim kurumları ile bağlantılar sayesinde sürekli bir eğitim süreci verilmektedir. Çalışanlar, kariyerleri boyunca hem işleri hem de kişisel gelişimleri üzerine bir çok eğitim alırlar. Sattech çalışanlarına, eğitimlerin haricinde Yurtiçi ve Yurtdışı fuarlara katılım imkanı sağlanmaktadır.